Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Ambasador Marki Grupa Azoty

Data aktualności: 04-10-2018

Ambasador Marki Grupa Azoty

W raz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w II edycji programu Ambasador Marki Grupa Azoty.

Jeżeli jesteś studentem bądź doktorantem uczelni wyższej i chcesz reprezentować największy polski koncern chemiczny na swojej uczelni – ten program jest właśnie dla Ciebie! Grupa Azoty już po raz drugi wyrusza na uczelnie wyższe w poszukiwaniu Ambasadorów Marki.

Do Twoich zadań jako Ambasadora należeć będzie m.in.: bieżące śledzenie działań Grupy w mediach branżowych, zamieszczanie materiałów informacyjno-promocyjnych na portalach społecznościowych, przekazywanie informacji oraz wsparcie przy organizacji spotkań, seminariów, warsztatów, wydarzeń o charakterze promocyjnym, informowanie opiekuna o wydarzeniach organizowanych na uczelniach, itd.

W zamian za skuteczną współpracę Ambasadorzy mogą liczyć na benefity w postaci: miesięcznego stypendium ambasadorskiego, doładowania karty miejskiej, zwiedzania zakładów, udziału w spotkaniach integracyjnych, możliwości spotkania z przedstawicielami szczebla menadżerskiego Grupy Azoty.

Ponad to dla Najlepszych czekają atrakcyjne narody! Nie zwlekaj, aplikuj już teraz.
Jeśli chcesz zgłosić się do programu, prześlij swoje CV i wypełnij formularz.

Aplikować można do 19.10.2018 r.

Formularz Aplikacyjny do Programu Ambasador Marki Grupa Azoty dostepny jest tu >>>>>>

 

Ambasador Grupy Azoty

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: