Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Konkurs Młodzi Innowacyjni

Data aktualności: 14-09-2018

W imieniu Spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA informujemy o uruchomieniu IV edycji konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – MIP 2018, na projekt badawczo-rozwojowy dla GK PGNiG.  Konkurs przeznaczony jest dla studentów, doktorantów oraz młodych naukowców i ma na celu wyszukanie innowacyjnych projektów i pomysłów z obszarów działalności Grupy Kapitałowej PGNiG. Jako lider rynku gazowego w Polsce i firma intensywnie wspierająca działania badawczo-rozwojowe i innowacyjne zależy nam, na jak najszerszym pozyskaniu ciekawych tematów, które mogą zainicjować realizację użytecznych dla naszej firmy projektów B+R.

Konkursy w poprzednich trzech edycjach zakończyły się dużym sukcesem. Z przesłanych projektów, wiele propozycji cechowało się wysokim poziomem innowacyjności.

W roku bieżącym oczekujemy na pomysły  w następujących obszarach tematycznych:

1.  Technologie wodorowe; wodór i gazownictwo

2.   Propozycje aplikacji na smartfon dla gazownictwa/odbiorców gazu

3.   Big Data – zastosowania, możliwości

4.   Pozyskiwanie metanu z węgla (CBM)

5.   Robotyka i sztuczna inteligencja

6.   Media społecznościowe – możliwości dla sektora

7.   Nowe zastosowanie paliw gazowych

8.   Innowacyjne metody współpracy z klientem

9.   Technologie poprawiające skuteczność cementowania odwiertów

10.  Wiercenia kierunkowe:  wyzwania technologiczne

oraz w innych obszarach działalności GK PGNiG, a także w zakresie popularyzacji marki PGNiG.

 

Zgłoszenia do konkursu należy dokonywać wyłącznie w formie elektronicznej na adres mailowy: konkursMIP@pgnig.pl;   na  załączonym formularzu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.10.2018 r. (decyduje data wpływu zgłoszenia do Organizatora). Więcej informacji o konkursie wraz z regulaminem znaleźć można na stronie www.pgnig.pl/mlodzi-innowacyjni-dla-pgnig

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: