Weź udział w Studenckim Konkursie Projektowym i wygraj mobilną stację roboczą!

Data aktualności: 12-06-2018

Weź udział w Studenckim Konkursie Projektowym i wygraj mobilną stację roboczą!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Studenckim Konkursie Projektowym SOLIDWORKS. To możliwość zawalczenia o cenne nagrody oraz uwagę przyszłych pracodawców. Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS to największy i najbardziej prestiżowy konkurs dla młodych inżynierów w Polsce. Jest on organizowany od 2001 roku przez DPS Software Polska. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu wykonanego w oprogramowaniu SOLIDWORKS oraz umożliwienie uczestnikom zaistnienia na rynku inżynierskim. Każdy uczestnik Konkursu otrzymuje pełną wersję oprogramowania SOLIDWORKS Engineering Kit, z licencją ważną do zakończenia konkursu. Zwycięskie projekty są prezentowane na corocznej konferencji SOLIDWORKS World, która w 2019 r. odbędzie się w Dallas.

Tematem projektu może być wszystko - od produktów codziennego użytku, mebli, narzędzi, po skomplikowane maszyny i pojazdy. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Na zwycięzców konkursu czekają wartościowe nagrody, w tym:

• Mobilna stacja robocza HP
• Manipulatory 3DConnexion
• Sprzęt komputerowy
• Profesjonalne szkolenia SOLIDWORKS
• Podręczniki SOLIDWORKS
• Udział w DPS Forum 2018
• Licencje SOLIDWORKS Student Edition 2018-2019

Projekty można zgłaszać do 31 sierpnia, a termin nadsyłania prac mija 14 września. Zwycięzców poznamy w październiku podczas konferencji DPS Forum.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie: