Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Twoja kariera może zależeć od tego co publikujesz na Facebooku?

Data aktualności: 02-03-2018

Twoja kariera może zależeć od tego co publikujesz na Facebooku?

Młodzi ludzie często nie zdają sobie sprawy z konsekwencji tego co publikują. To, co wpisujemy w nasze CV, rekruterzy sprawdzają w mediach społecznościowych. Zobaczą wszystko, co jest udostępnione publicznie.
Jeśli wśród tych treści znajdą nieodpowiednie zdjęcia z ostatniej imprezy, wulgarne fotki, posty, w których obrażamy jakieś grupy społeczne, albo cokolwiek co może zaniepokoić rekrutera, możecie się pożegnać ze swoją szansą na pracę.

Udostępnianie takich treści tylko dla znajomych nie jest rozwiązaniem. Co zobaczy rekruter, gdy na okresie próbnym doda Cię do znajomych?

Jak uniknąć takich wpadek? Monika Czaplicka w artykule 1, 2, 3, rekruter patrzy podpowie jak to zrobić. Dowiesz się, co to jest TEST BABCI i TEST BILLBOARDA oraz z jakimi konsekwencjami może wiązać się nieprzestrzeganie NETYKIETY.
Więcej artykułów na temat rozwoju kariery zawodowej znajdziesz w Poradniku Praca.pl 2018.

Źródło: Redakcja Praca.pl

 

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: