Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Akademia testowania

Data aktualności: 12-02-2018

Akademia testowania

Firma GRYFTEC jeden z liderów polskich firm zajmujących się systemami wbudowanymi zaprasza na bezpłatne szkolenie podstaw testowania, którego głównym celem będzie poszerzenie twojej wiedzy i tym samym zdobycie umiejętności teoretycznych i praktycznych z obszaru testowania.

Studiujesz na kierunku związanym z IT? Ciekawi Cię tematyka z zakresu testowania? Chcesz się dowiedzieć czym jest testowanie, jakie są metody oraz kto to jest tester i czym różni się jego praca od pracy programisty?

Pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania. Nasi testerzy pokażą Ci jak wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności w praktyce. Zajęcia prowadzone są na rzeczywistych urządzeniach.
Zapewniamy praktyczny wymiar godzin, który umożliwi Ci jednoczesne studiowanie, poznawanie nowych technologii i branży IT w praktyce.

Nie zwlekaj! Decyduje kolejność zgłoszeń. Dołącz do grona uczestników szkolenia i zdobywaj cenną wiedzę.

Wyślij zgłoszenie: akademia@gryftec.com

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://gryftec.com/akademia-testowania

 

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: