Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Konkurs na pracę dyplomową w zakresie budowy jachtów

Data aktualności: 06-07-2017

Konkurs na pracę dyplomową w zakresie budowy jachtów

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o., wspólnie z Zakładem Projektowania Jachtów i Statków na Wydziale Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, ogłosiła Konkurs na najlepszą pracę dyplomową w zakresie budowy jachtów żaglowych i motorowych. Celem konkursu jest promocja nowoczesnych metod stosowanych w projektowaniu i budowie jachtów oraz wspieranie innowacyjności w rozwiązywaniu problemów inżynierskich i organizacyjnych w tej dziedzinie.


Główna nagroda w wysokości 3000 zł przypadnie tej pracy inżynierskiej, magisterskiej, doktorskiej lub zaliczeniowej na studiach podyplomowych, która została zgłoszona i dotyczy m.in. takich tematów jak projektowanie i budowa jachtów, materiały kompozytowe wykorzystywane przy produkcji jachtów, zarządzanie produkcją i jakością przy wytwarzaniu jachtów.

Zachęcamy więc pasjonatów żeglarstwa oraz studentów kierunków takich jak Budowa Jachtów, Chemia czy Zarządzanie Produkcją do zgłoszenia swojej pracy. Termin składania zgłoszeń mija 31.10.2017r.

Więcej informacji na stronie http://yachtech.pl/konkurs/

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy z Organizatorem konkurs@yachtech.pl 

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: