Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Konkurs na pracę dyplomową ZiP

Data aktualności: 05-07-2017

Do 15 października 2017 r. można zgłaszać prace w ramach konkursu na najlepsze prace dyplomowe Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją. Przez prace dyplomowe należy rozumieć prace licencjackie, prace inżynierskie oraz prace magisterskie obronione na polskich uczelniach w roku akademickim 2016/2017 na kierunkach zarządzanie i inżynieria produkcji oraz zarządzanie.

Konkurs prowadzony jest w każdym z 22 regionalnych oddziałów PTZP. Listę oddziałów można znaleźć na stronie PTZP. Jedną pracę można zgłosić tylko w jednym z oddziałów PTZP. W każdy z oddziałów wyłaniana jest najlepsza praca dyplomowa. Jej autor otrzymuje nagrodę w wysokości 500 zł. Możliwe jest także przyznanie do trzech wyróżnień. Nie są one związane z otrzymaniem nagrody finansowej.

Kompletne zgłoszenie musi obejmować następujące elementy:

-pracę dyplomową w formie: papierowej i elektronicznej,
-syntetyczne dane o autorze,
-pismo promotora rekomendujące daną pracę dyplomową,
-zaświadczenie uczelni, że zgłoszona na konkurs praca dyplomowa została obroniona w danym roku akademickim.

Wyniki procedury konkursowej w każdym z regionalnych oddziałów powinny być znane do 30 listopada 2017 r.

 

Więcej na stronie: 

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: