Praktyki na fali w DGS Poland

Data aktualności: 05-05-2017

Praktyki na fali w DGS Poland

Program płatnych praktyk dla studentów rusza w DGS Poland. Uczestnicy będą mieli okazję pracować w firmie, składającej się z blisko dwóch tysięcy osób oraz poznać nowe trendy i technologie w takich działach jak R&D, Dział Techniczny, Dział Wdrażania Nowych Produktów (NPI), Logistyka, Customer Service, Project Management czy HR.

Firma w tym roku planuje przyjąć blisko 40 praktykantów, z których ponad połowa będzie miała szansę na zatrudnienie. – Szukamy elektroników, mechaników, specjalistów IT oraz osób, które wspomogą inne działy. Oferujemy bezpłatny dojazd do pracy firmowym autobusem oraz realną możliwość wykorzystywania wiedzy w praktyce. U nas studenci nie parzą kawy – mówi Joanna Pieczykolan, recruitment i EB manager.

DGS Poland oferuje możliwość rozwoju w wielu działach, dlatego poszukiwani są kandydaci o różnorodnych kompetencjach i umiejętnościach. – Najważniejsze jest zaangażowanie i chęć do nauki. Z wymogów formalnych niezbędny jest status studenta oraz wiek 18-30 lat. Kandydaci powinni znać język angielski i pakiet MS Office. Pozostałe kryteria zależne są od zespołu, do którego zostanie zrekrutowany praktykant – mówi Joanna Pieczykolan.

CV można przesyłać na adres rekrutacja@dgs.com lub przez stronę internetową http://dgs.pl/kariera.html do końca maja. W czerwcu planowane są rozmowy rekrutacyjne z kandydatami. Najlepsi będą odbywać praktyki w terminie indywidualnie ustalonym z managerem.

Dodatkowe informacje dostępne są mailowo: rekrutacja@dgs.com.

Zlokalizowany w Mierzynie DGS Poland jest częścią duńskiej grupy William Demant, światowego lidera w produkcji aparatów słuchowych. Dzięki swojej polityce personalnej i kulturze organizacyjnej firma w ciągu niespełna 9 lat powiększyła liczbę swoich pracowników ze 150 do 2000 osób, a w roku 2017 planuje zatrudnić łącznie kolejnych 100-200 osób.