Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Staże w Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa na Morzu (EMSA)

Data aktualności: 09-12-2016

Europejska Agencja ds. Bezpieczeństwa na Morzu (EMSA) oferuje płatne staże trwające od 3 do 6 miesięcy.

Europejska Agencja ds. Bezpieczeństwa na Morzu ma na celu poprawę bezpieczeństwa na morzu, poprzez zmniejszenie ryzyka wypadków morskich, zanieczyszczenia wody oraz utraty życia ludzkiego. Oferuje staże na różnych stanowiskach, od pracy biurowej, przez pomoc w organizacji wydarzeń po prace terenowe.

Staże w Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa na Morzu to:
- możliwość poznania prawa z zakresu bezpieczeństwa morskiego;
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i poznania codziennej pracy agencji;
- okazja do wykorzystania w praktyce wiedzy zdobytej podczas studiów.

Staże zaczynają się zwykle 1 marca i 1 października każdego roku. Stażyści otrzymują swojego zwierzchnika. Mogą brać udział w zebraniach, otrzymywać dokumenty i wykonywać zadania odpowiadające ich wiedzy i doświadczeniu.

Ogólne kryteria naboru
Kandydac powinni:
- pochodzić z państw członkowskich UE, Islandii lub Norwegii, jednak możliwe jest także przyjęcie pewnej liczby kandydatów spoza UE;
- legitymować się dyplomem ukończenia studiów wyższych pierwszego stopnia;
- biegle posługiwać się językiem angielskim oraz wykazać znajomość drugiego języka Wspólnoty (dotyczy kandydatów z państw członkowskich).

Kryteria różnią się jednak, w zależności od stanowiska, o jakie ubiega się stażysta. W naborze na praktyki odbywające się od marca do sierpnia 2017 r. EMSA przyjmie 9 osób na 9. różnych stanowiskach.

Grant
Stażyści otrzymają miesięczny grant w wysokości 888,94 euro oraz diety podróżne.

Najbliższy termin nadsyłania zgłoszeń: 23 grudnia 2016 r. dla staży rozpoczynających się 1 marca 2017 r. i kończących 31 sierpnia 2017 r.

 

Więcej informacji >>>>>>

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: