Projekt stażowy dla WIET "Czas na staż"

Data aktualności: 05-12-2016

Projekt stażowy dla WIET

„CZAS NA STAŻ" dla studentów Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu

Płatne staże trwające 3 miesiące! Łącznie 360 h, 120 h miesięcznie w trybie ustalanym indywidualnie dla każdego stażysty.

Dodatkowo:

• Pokrycie kosztów ubezpieczenia NNW w okresie odbywania stażu;
  • Pokrycie kosztów niezbędnych badań lekarskich;
  • Zwrot kosztów dojazdu oraz refundacja kosztów zakwaterowania dla osób dojeżdżających na staż z odległości większej niż 50 km.

Projekt „CZAS NA STAŻ" skierowany jest do następujących studentów WIET:

• I stopnia na IV roku studiów (na 7 semestrze) na kierunku:

Transport
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
Logistyka

• II stopnia na II roku studiów (na 3 semestrze) na kierunku:

Transport

• II stopnia na II roku studiów (na 3 semestrze) na kierunku:

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Staże realizowane będą w terminach:

• marzec – maj 2017
  • lipiec – wrzesień 2017
  • sierpień –październik 2017

Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z regulaminem, oraz składanie formularzy zgłoszeniowych u p. mgr inż. Karoliny Nadolskiej: pokój 314 WIET (III piętro),
w dn. poniedziałek – piątek, w godz. 8.00 – 15.00.

Terminy rekrutacji :

• dla staży realizowanych w terminie marzec – maj – rekrutacja do 15 stycznia 2017r.
  • dla staży realizowanych w okresie lipiec – wrzesień – rekrutacja do 30 czerwca 2017r.
  • dla staży realizowanych w terminie sierpień –październik – rekrutacja do 30 czerwca 2017r.

Więcej infromacji, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy pod linkiem >>>>>>

Opis projektu:

Celem projektu „Czas na staż" jest podniesienie kompetencji, głównie zawodowych przez minimum 86 uczestników projektu będących studentami Akademii Morskiej w Szczecinie na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu poprzez udział tych osób w 3-miesięcznych stażach realizowanych u pracodawców na terenie Polski.

Wartość projektu - 751 125,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich – 728 591,25 PLN