Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Prezentacja firmy Cargotec Poland Sp. z o.o.

Data aktualności: 31-05-2016

Prezentacja firmy Cargotec Poland Sp. z o.o.

Po raz kolejny, dnia 24.05.2016 r. studenci Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu mieli okazję spotkać się z przedstawicielami zakładu Hiab firmy Cargotec Poland ze Stargardu.

Spółki wchodzące w skład korporacji Cargotec - Hiab, Kalmar i MacGregor - są uznawane za liderów rynku światowego w dziedzinie przeładunku i załadunku towarów. Rozwiązania oraz produkty Hiaba, podyktowane potrzebami Klientów, są wykorzystywane np. na placach budowy, w leśnictwie, w przemyśle, przy przeładunkach odpadów, w recyklingu oraz przez Siły Zbrojne.

Podczas prezentacji firmy omówiono szczegółowo profil jej działalności, przybliżono portfolio usług i wyrobów Hiaba. Przedstawiciel firmy, Pan Marcin Pawlina przedyskutował ze studentami najczęściej pojawiające się wymagania na stanowiska stażowe i specjalistyczne w działach operacyjnych.

Zgodnie z zapowiedziami firmy, w przyszłym roku planowane jest znaczne zwiększenie zatrudnienia.

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: