Program Praktyk Letnich również w obszarze IT

Data aktualności: 11-03-2016

Program Praktyk Letnich również w obszarze IT

Program Praktyk Letnich skierowany jest do studentów od trzeciego roku studiów. Podczas trwania programu uczestnicy mają okazję realizować ciekawe projekty, poznać specyfikę pracy w bankowości oraz zbudować kontakty zawodowe w ramach Grupy Citi w Polsce (Citi Handlowy, Citi Service Center Polska, Dom Maklerski Citi Handlowy).

Każdy uczestnik programu zdobywa wiedzę i doświadczenie pod okiem indywidualnego opiekuna. Ponadto, studenci biorą udział w szkoleniu Orientation, podczas którego poznają historię, kulturę, organizację oraz zasady funkcjonowania Grupy Citi w Polsce. Oprócz tego uczestniczą w specjalnie przygotowanych dla nich szkoleniach oraz rozmaitych zajęciach integracyjnych. Na początku lipca dla praktykantów organizowany jest wyjazd integracyjny połączony z wolontariatem. W poprzednich latach uczestnicy programu nakręcili Libdub'a, videoblog oraz brali udział w projekcie Innowator.

Zobacz film uczestników XVIII edycji Programu Praktyk Letnich: https://www.youtube.com/watch?v=F1Faxz4FK1o

Dla kogo: studenci III-V roku studiów
Czas: 2,5 miesiąca
Rekrutacja: do 31 marca

W Citi Handlowy masz do wyboru odbycie praktyk w następujących departamentach i zespołach:

• Bankowość Detaliczna
• Bankowość Korporacyjna
• Operacje i Technologie
• Wsparcie, w tym marketing, komunikacja i PR, planowanie i strategia, wsparcie prawne, finansowe oraz z zakresu monitoringu zgodności

W Citi Service Center (Citibank International Ltd, Citibank Europe Plc) możesz odbyć praktykę w następujących obszarach:

• Operacje Bankowe (Warszawa)
• Operacje Bankowe (Olsztyn)
• IT – Technologie
• IT – Analiza
• Wsparcie, w tym HR, marketing i komunikacja, wsparcie prawne, finansowe oraz z zakresu monitoringu zgodności

Uczestnicy Programu Praktyk Letnich zatrudnieni są na umowę o pracę i otrzymują wynagrodzenie. Po zakończeniu programu czeka na nich wiele możliwości rozwoju – w zależności od osiągnięć zdobytych w trakcie odbywania praktyk, a także etapu studiów, na którym się znajdują.

Poznaj szczegóły Programu Praktyk Letnich: