Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

AIESEC Wymiana praktyk zagranicznych

Data aktualności: 03-07-2015

AIESEC Wymiana praktyk zagranicznych

AIESEC Polska zaprasza na praktyki i wolontariaty. Od kandydatów oczekiwana jest znajomość języka angielskiego, chęć wyjazdu w przeciągu 3 miesięcy. W przypadku praktyk wymagane jest doświadczenie zawodowe lub studia (min. 3 rok) w obszarze, w którym będą się odbywać praktyki.

Oferta wymiany obejmuje:

- wolontariat, w którym udział mogą wziąć absolwenci oraz studenci wszystkich kierunków już od 1 roku studiów.
- praktyki techniczne, kierowane do studentów i absolwentów informatyki, mechaniki, inżynierii i chemii, którzy mają doświadczenie zawodowe.
- praktyki edukacyjne, dla studentów i absolwentów filologii oraz lektorów szkół językowych.
- praktyki biznesowe, przeznaczone dla studentów i absolwentów ekonomii, zarządzania, marketingu, PR oraz finansów, z doświadczeniem zawodowym.

Organizatorzy gwarantują pomoc przy załatwianiu formalności, przygotowanie do wyjazdu, zakwaterowanie oraz organizację czasu wolnego. Dzięki wymianie AIESEC zdobywasz cenne umiejętności zarządzania czasem, sztuką prezentacji, sprzedaży oraz negocjacji.

Źródło:Biuletyn Europejski Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Szczecin

Szczegóły

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: