Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

I spotkanie w ramach projektu "Młodzi na start" za nami

Data aktualności: 19-05-2015

I spotkanie w ramach projektu

12 maja 2015 r. studenci Akademii Morskiej w Szczecinie uczestniczyli w spotkaniu „Młodzi na start". Inicjatywa ta to pomysł agencja doradztwa personalnego LSJ. Tematem przewodnim spotkania była promocja proaktywnego podejścia do planowania kariery zawodowej, zaangażowania we własną edukację oraz motywowanie do zwiększenia mobilności zawodowej i zdobywania doświadczenia. Podczas spotkania studenci zapoznali się z firmą LM Wind Power, której przedstawiciel nie tylko zaprezentował warunki pracy w przedsiębiorstwie, ale również przekazał szereg przydatnych informacji podczas poszukiwania pracy. Podkreślił kompetencje najbardziej poszukiwane przez pracodawców. 
Studenci aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali pytania dotyczące firmy, ścieżki kariery inżyniera oraz metod poszukiwania pracy i możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Już wkrótce kolejne spotkanie w ramach projektu komunikacyjnego "Młodzi na start".

galeria

 

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: