Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Konkurs Przystanek Sukces 2015

Data aktualności: 11-05-2015

Konkurs Przystanek Sukces 2015

Napisz biznesplan – zdobądź nagrodę – zostań swoim szefem!

Polska Fundacja Przedsiębiorczości i UM Szczecin ogłaszają konkurs na najlepszy biznesplan pod hasłem: Przystanek Sukces – biznes w Szczecinie się opłaca!
Udział w konkursie to okazja do zdobycia nagród ułatwiających założenie własnej firmy i jej promocję, szansa nawiązania kontaktów biznesowych z założycielami szczecińskich firm, które odniosły sukces oraz możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń i doradztwa biznesowego.

Kto może wziąć udział w konkursie?
Wszyscy, którzy marzą o założeniu własnej firmy w Szczecinie, mają pomysł i chcą go zrealizować! Przewidziano dwie kategorie: młodzież do 18. roku życia i osoby powyżej 18 lat – studenci, absolwenci lub inne osoby chcące założyć własną firmę.

Co zrobić, żeby wygrać?
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.przystaneksukces.pl, napisać najlepszy biznesplan i dostarczyć go do Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości najpóźniej do 15 lipca 2015 roku. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę biznesplanów! Co istotne biznes plan może być napisany w dowolnej formie ! Ostatnim krokiem jest przyjście na Galę Finałową, na której pod koniec września zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody.

Jak napisać dobry biznesplan?
Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego uczestnicy konkursu mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy w przygotowaniu biznesplanu w postaci bezpłatnego doradztwa i szkoleń. Zachęcamy też do czytania na bieżąco rozważań przyszłego przedsiębiorcy na funpage'u wydarzenia: www.facebook.com/przystaneksukces.
Jest o co walczyć!

Na laureatów konkursu czekają liczne nagrody o wartości ok. 30 000 zł, m.in. nagrody pieniężne i rzeczowe, preferencyjne warunki pożyczki na otwarcie własnej firmy, rok bezpłatnej obsługi księgowej, doradztwo prawne i biznesowe, kampania reklamowa oraz wiele innych.
Do wygrania także nagroda specjalna: 5000 zł wraz z rachunkiem bankowym dla firm bez opłaty za jego prowadzenie przez okres 12 miesięcy, której fundatorem jest główny sponsor konkursu Bank Zachodni WBK.
Szczegóły dotyczące udziału w konkursie i lista wszystkich nagród są dostępne na stronie: www.przystaneksukces.pl.

Organizatorem konkursu jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości – twórca konkursu Przystanek sukces – biznes w Szczecinie się opłaca! – którego celem jest wspomaganie przedsiębiorczości szczecinian. Konkurs jest dofinansowany z funduszy Miasta Szczecin.
Sponsorzy konkursu: Bank Zachodni WBK, Agencja Reklamowa Anons Press, Centrum Biznesu Sp. z o.o., Enterso Sp. z o.o., Espresso. Hubkiewicz, Piechocki Spółka Jawna, eTechnologie Sp. z o.o., F.H.U. „FCT" Wojciech Trukszyn, Kancelaria Adwokacka Dr Zbigniew Barwina, P.B. CALBUD Sp. z o.o., TAX DEAL Beata Kuśmierek, „Wielki Błękit" Piotr Sylwestrzak, Red Sky Sp. z o.o., SSI Łukasz Trzaskowski.

 

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: