Już za kilka dni wyniki konkursu!!!

Data aktualności: 24-03-2015

Już za kilka dni wyniki konkursu!!!

Zapraszamy wszystkich studentów Akademii Morskiej w Szczecinie do udziału w kolejnym Konkursie Fotograficznym organizowanym przez Biuro Karier AM. Tematem tegorocznej VII już edycji jest: „Woda, ogień, ziemia, powietrze- cztery żywioły, różne oblicza".

Tytuł konkursu można dowolnie interpretować. Czekamy na wszystkie ciekawe, przykuwające uwagę, nietuzinkowe zdjęcia. Spójrzcie na otaczający Was świat przez pryzmat żywiołów, z którymi obcujemy przecież na co dzień. Na fotografie, których motywem przewodnim są żywioły czekamy już dziś, a powstały kalendarz z najlepszymi 12 zdjęciami będzie najlepszym efektem Waszej pracy i dowodem studenckiej kreatywności. Aparaty w dłoń i do dzieła!

Jest o co walczyć. Na laureatów konkursu czekają cenne nagrody, których łączna pula wartości to kilka tysięcy złotych. Szczegóły odnośnie konkursu znajdziecie w regulaminie.
Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy do 14 maja 2015 r. Zdjęcia można wysłać e-mailem wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz oświadczeniem lub nagrane na płycie prosimy dostarczyć wraz z formularzem oraz oświadczeniem do pokoju 34 (Wały Chrobrego 1-2 ). Fotografie powinny być przesyłane w jakości pozwalającej na wydruk w formacie A4 z rozdzielczością 300 dpi.

Nagrody główne:

I nagroda: PBP Enamor Sp. z o. o. informacja już wkrótce!

II nagroda: Polaris Maritime Services: kamera GoPro 4 silver z 64GB kartą pamięci

III nagroda: Unibaltic Sp. z o.o. SmartWatch MOTOROLA Moto 360

IV nagroda: Dohle Marine Services bon podarunkowy do wykorzystania w sklepie Saturn za 1200 zł

Wyróżnienia:

• Wyróżnienie Dohle Marine Services: bon podarunkowy do wykorzystania w sklepie Saturn za 800 zł

• Wyróżnienia Netto Sp. z o.o. 4 zestawy upominków: kurtka softshell, torba na laptopa lub etui na tablet, para słuchawek

• Wyróżnienie Seaman: bon o wartości 300 zł do wykorzystania w salonach EMPIK

• Wyróżnienie Grupy Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. zestaw upominków: torba podróżna, kurtka softshell, termos, notes, długopisy

• Wyróżnienia DGS Poland Sp. z o. o. 3 pary słuchawek marki Sennheiser

• Wyróżnienie KK Wind Solutions Polska sp. z o.o. dysk zewnetrzny

• Wyróżnienie MEC słownik języka angielskiego oraz bon na przystąpienie do egzaminu Marlins

• Wyróżnienia Rektora AM: markowe pióra typu Waterman, Parker

Kapituła Honorowa:

JM Rektor Akademii Morskiej w Szczecinie- prof. dr hab. inż. kpt.ż.w. Stanisław Gucma,

Prorektor ds. Morskich - dr inż. kpt. ż. w. Andrzej Bąk prof. nadzw. AM

VII Konkurs Fotograficzny Biura Karier Akademii Morskiej pn: "Woda, ogień, ziemia, powietrze - 4 żywioły, różne oblicza" otrzymał Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Szczecin.

Oświadczenie dotyczące wizerunku