Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Spotkanie z Organizacją Marynarzy Kontraktowych

Data aktualności: 19-03-2015

Spotkanie z Organizacją Marynarzy Kontraktowych

Dnia 17 marca 2015 r., w budynku głównym Akademii Morskiej w Szczecinie odbyło się spotkanie studentów naszej uczelni z przedstawicielem Organizacji Marynarzy Kontraktowych NSZZ „Solidarność", Panem Tymoteuszem Listewnikiem. Prezentacja została zorganizowana przez Biuro Karier w ramach cyklu spotkań pt.: „Oko w oko z pracodawcą" i skierowana była szczególnie do studentów, którzy już wkrótce odbędą kilkumiesięczną praktykę na statkach polskich i zagranicznych armatorów.

Podczas prezentacji studenci dowiedzieli się jak i gdzie szukać pracy na morzu, jak wygląda kontrakt, na co należy zwrócić uwagę przy jego podpisywaniu oraz gdzie szukać pomocy i jak postępować w sytuacji wypadku. Poruszone zostały kwestie pracy pod banderami różnych krajów oraz, co się z tym wiąże, sprawy podatkowe i ubezpieczeniowe. Na zakończenie studenci otrzymali foldery przygotowane przez OMK. 

galeria

 

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: