Praktyki w The British International School w Londynie

Data aktualności: 12-09-2014

British International School dysponuje wolnymi stanowiskami w kilku departamentach, dając studentom z całego świata możliwość zastosowania w praktyce koncepcji i teorii nabytych podczas studiów. W czasie praktyk studenci mają okazję do samorozwoju w międzynarodowym środowisku, przeprowadzając ważne projekty, których celem jest rozwój firmy i wzmocnienie jej zdolności do rozwiązywania problemów organizacyjnych.

The British International School – Creative & IT Department

The British International School zapewnia znamienite kursy języka angielskiego w Londynie, Nowym Jorku i Pekinie. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb stale rozwijającego się rynku. The British International School poszukuje wysoce zmotywowanych i utalentowanych osób, które mogłyby dołączyć do naszego zespołu, a tym samym przełożyć swoją wiedzę w praktykę.

Creative Management Department:

• Projektant graficzny: wymagana znajomość Photoshopa, Illustratora oraz InDesign. Osoba ta jest odpowiedzialna za tworzenie wszelkich wizualnych materiałów informacyjnych, takich jak broszury, programy, zdjęcia reklamowe i wiele innych. Umiejętność tworzenia video również jest mile widziana.
  • Community Manager: swobodne poruszanie się po platformach społecznościowych. Osoba ta jest odpowiedzialna za wszystko, co dzieje się w social media. Nawet jeśli w biurze pracuje się tylko 4 godziny, w razie potrzeby, trzeba być dostępnym 24 godziny na dobę.
  • Reklama i Public Relations: wymagana jest umiejętność rozwijania kamapnii reklamowych, jak i badań marketingowych. Konieczna jest również znajomość języka angielskiego na poziomie B2, z kolei umiejętność porozumiewania się w innych językach również zostanie doceniona.

Departament informatyczny:

• Programista: konieczna jest umiejętność pracy z narzędziami dla webmasterów (osoba zarządzająca witryną Web) oraz pluginami. Pozycja ta jest ściśle powiązana ze stanowiskiem Comminity Manager.

Czas pracy na danym stanowisku zależy do długości trwania praktyk, dostępności pozycji oraz potrzeb firmy.

Poszukujemy zmotywowanych osób z doświadczeniem w projektowaniu graficznym, komunikacji i reklamie.

Staż jest bezpłatny, jednak w ramach pracy dla naszej firmy, praktykanci mają możliwość uczęszczania całkowicie za darmo, 3 razy w tygodniu (jeśli nie są potrzebni w biurze) na lekcje języka angielskiego z wykwalifikowanymi nauczycielami (CELTA). Kolejną zaletą jest możliwość wzięcia udziału w naszych wycieczkach i innych aktywnościach w Londyie oraz w stymulowaniu międzynarodowego rynku pracy.

WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O PRZESŁANIE CV W JĘZYKU ANGIELSKIM NA ADRES: pln.is@thebis.com