Döhle Manning Agency

Data aktualności: 10-04-2014

Döhle Manning Agency


Dohle Marine Services Europe, prowadzi szeroki zakres usług w branży morskiej, rekrutuje marynarzy i oficerów na statki handlowe oraz różnych specjalistów i pracowników z branży morskiej.

Firma działa w sektorze morskim od maja 1991, roku gromadząc doświadczenia i rozszerzajac rodzaj świadczonych usług. Znana jest z profesjonalnej obsługi zarówno oficerów jak i marynarzy, niskiej fluktuacji załóg morskich oraz ukierunkowania na swoich klientów. Pracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści z uniwersyteckim wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie gospodarki morskiej. Armatorom i firmom zarządzającym statkami oferuje profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wszystkich rodzajów statków, proponując szeroki wybór marynarzy przede wszystkim z Polski, ale także z Ukrainy, Litwy, Węgier i innych obszarów Europy Wschodniej. Jest jedną z niewielu polskich firm, która posiada takie możliwości rekrutacyjne oraz doświadczenie w pracy z agencjami pośrednictwa pracy w Europie Wschodniej.

Spółka świadczy różne usługi dla stoczni morskich, Armatorów i firm zarządzającym statkami, a szczególnie usługi pośrednictwa pracy. Usługi te mogą być świadczone zarówno indywidualnie jak i zbiorowo, w tym:

  • rekrutacja oficerów i marynarzy oraz pracowników w sektorze morskim,
  • organizacja transportu i przygotowania podróży pracowników,
  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do pracy za granicą i/lub na statkach obcej bandery,  
  • pośrednictwo i rozliczenia finansowe, 
  • szkolenia dla marynarzy i pracowników stoczniowych,
  • usługi Agenta Morskiego,
  • usługi agencji pracy tymczasowej w branży stoczniowej,
  • brygady remontowe na statkach i stoczniach w Polsce i za granicą.

WWW

 

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: