Kariera.com.pl

Data aktualności: 10-04-2014

Kariera.com.pl

Portal kariera.com.pl został stworzony z myślą o młodych ludziach, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową. Piszemy o tym, jaka jest najlepsza pierwsza praca dla studenta lub absolwenta, jakie są perspektywy związane z konkretnymi zawodami oraz jak stworzyć skuteczne CV lub list motywacyjny.

Stworzyliśmy bogatą bazę ofert, w której z całą pewnością znajdzie się idealna praca dla studenta, jak również satysfakcjonująca praca dla absolwentów wszystkich kierunków. Z nami znajdziesz zatrudnienie w Krakowie, Warszawie, Katowicach oraz innych dynamicznie rozwijających się miastach z ciekawymi perspektywami. Podpowiemy także, jak wyglądają najpopularniejsze rodzaje rekrutacji i jakich błędów nie popełniać pisząc CV.

Jeśli szukasz pracy, ale nie wiesz gdzie i w jaki sposób mógłbyś aplikować, nasz serwis jest stworzony właśnie dla Ciebie. Na podstawie naszych badań Student Survey stworzyliśmy bazę idealnych pracodawców z dokładnym opisem ich działalności. Profile idealnych pracodawców zawierają także wywiady z ich pracownikami, dzięki którym dowiesz się, z czym związana jest praca dla studenta.

WWW

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: