Absolvent.pl

Data aktualności: 10-04-2014

Absolvent.pl

Na Absolvent dasz się znaleźć pracy, którą polubisz. Oferty pracy będą spływać do Ciebie od znajomych (1-ego i 2-go rzędu), a także bezpośrednio od firm, które codziennie szukają na Absolvent nowych talentów.

Badania pokazują, że 60% ofert pracy nie jest dostępnych na portalach z ogłoszeniami. Podobno także, już 75% znajduje nową pracę przez znajomych. Wniosek? Warto skutecznie wykorzystać swoją sieć kontaktów. Na Absolvent składa się ona z naszych znajomych i ich znajomych, czyli sieć kontaktów, którą ma każdy, nawet zanim porządnie wkroczy na rynek pracy. Sieć znajomych 1-ego i 2-go rzędu to kilkadziesiąt tysięcy osób!

Na Absolvent oferty pracy spływają do Ciebie bezpośrednio od znajomych (1-ego i 2-go rzędu), a także od firm. Jeżeli algorytm Absolvent wykryje idealną ofertę dla Ciebie, poinformujemy Cię o niej prywatną notyfikacją na Facebooku. Musimy mieć pewność, że nie ominie Cię wymarzona praca!

Na Absolvent można łatwo namierzyć swój kontakt w każdej z firm, dzięki czemu łatwo zdobędziesz informacje o nich z pierwsze ręki (do kogo wysłać CV żeby nie trafiło do kosza? jak przygotować się na rozmowę?).

Absolvent to także narzędzie dla osób i firm (tych mniejszych i większych) do poszukiwania pracowników. Pozwala ono wykorzystać do tego celu swoją sieć znajomych czy współpracowników. Właśnie dlatego na Absolvent oferty spływają do nas zarówno przez znajomych jak i bezpośrednio od firm.

WWW

 

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: